Можлива дистанційна робота! 


 МІКРОПОЛЯРИЗАЦІЯ 



МІКРОПОЛЯРИЗАЦІЯ - високоефективний метод відновлення діток із затримками розвитку, заснований на стимуляції клітин головного мозку за допомогою слабкого постійного струму. Силу струму можна порівняти з біопотенціалами нейронів (нервових клітин), що дозволяє застосовувати метод навіть у малюків практично як фізіотерапевтичну процедуру.

 

Сам метод був розроблений Інститутом медичної реабілітації "Повернення" (м. Санкт-Петербург), де займаються дослідженнями в цій галузі вже понад 25 років.

 

 

Що і чому будемо стимулювати?

 

  Я перша в Україні почала проводити сеанси мікрополяризації за індивідуальними протоколами – СХЕМАМИ ВПЛИВУ СУВОРО ПІД ДИТИНУ – причому як на голову, так і на спинку, і навіть на ручки-ніжки за певних пошкоджень. Моя освіта (дефектологічна (спеціалізація «Патопсиходіагностика» та медична (спеціалізація «Дитяча неврологія»)), а також 30-літній досвід роботи дає можливість на консультації максимально правильно визначити зони для впливу та написати під кожну дитину схему, за якою і буде проводитися мікрополяризація – саме це дозволяє отримати іноді не просто хороший результат, а й чудеса відновлення. Враховується так багато факторів, що навчити цьому неможливо – це потрібно прожити. Ось чому у всіх моїх Центрах чи кабінетах в Україні та світі ставляться мікрополяризації ЗА Моїми протоколами – я відповідальна за кожну дитину, що звернулася до мене, і пишу руками схему тільки під неї і для неї. Так, протоколи копіюють, намагаються ставити десятьом дітям по одному моєму, але результат буде тільки у тієї дитини, під яку протокол написано.

Спеціальне звернення до центрів, в яких проводяться процедури мікрополяризації: написавши фразу «індивідуальний протокол» і впровадивши мою ідею з оксигенотерапією, вмовляючи пройти одночасно кілька несумісних стимуляцій, ви не відновлюєте дітей, а часто погіршуєте їх стан – так, ви цього не бачите - потім вони приходять до мене…

 

 

Індивідуальний протокол

 

  Це схема впливу мікрополяризації: на які точки будуть накладені електроди. З якою інтенсивністю, тривалістю, періодичністю будуть відвідування – у нас НЕ ПРОХОДЯТЬ мікрополяризацію щодня, це дуже шкідливо. При написанні протоколу враховуються:
     1)   конкретні порушення у дитини – може побачити лише дефектолог, неврологи цього не бачать і не знають – ось чому консультація невролога не дає інформації про те, ЩО потрібно відновлювати
     2)   особливості нервової системи дитини
     3)   ЕЕГ
     4)   прийом препаратів – на чому дитина зараз перебуває
     5)   праворукість -ліворукість - цей пункт часто взагалі випадає з діагностики
     6)   життєві обставини – як батьки можуть їздити на процедури або як довго вони можуть перебувати у місті, де проводиться МП. Часто доводиться враховувати і ці фактори, щоб життя батьків також, по можливості, було комфортним.

 

 

 

 

 

 

НАШІ НОУ-ХАУ у застосуванні методу

 

  Звичайно, ми маємо свої «секрети» застосування методу. Наприклад, ВЕРТЕБРАЛЬНУ МІКРОПОЛЯРИЗАЦІЮ (на спинку, для покращення тонкої та загальної моторики та ходьби) ми робимо єдині в Україні. Також посилення дії МП оксигенотерапією — це наше ноу-хау, яке дозволяє відмовитися від хімічних методів впливу на користь природної стимуляції без побічних ефектів. Схема вертебрального впливу та застосування оксигенотерапії також розписується ІНДИВІДУАЛЬНО. Ось чому ми можемо брати на процедури найменших дітей, навіть із народження, якщо у них вже спостерігаються відставання у розвитку. До нас їдуть не лише з усіх міст України, а й з-за кордону, в тому числі й із Росії, де центрів із МП багато, а індивідуальних протоколів також немає.

 

 

Кому потрібна мікрополяризація?

 

Область застосування МП широка через можливість вибіркового впливу на мозок. У нашому центрі йде наголос на відновлення дітей із затримками розвитку, тому інформація стосуватиметься насамперед їх. Впливати можна як на зони голови (головний мозок), так і спини (спинний мозок) для відновлення моторики. Особливо це важливо для дітей з епілепсією або поганою ЕЕГ, яким теж потрібно відновлюватись.

 

 Метод МП коригує:

 

Моторні порушення — загальної та тонкої моторики, зокрема у дітей з ДЦП. Застосування методики дозволяє максимально відновити навички сидіння, хапання/утримання, ходьби.
Відставання в інтелектуальному розвитку, ЗПР, ЗПРР - незалежно від того, чим викликані порушення.
Порушення мовного розвитку у дітей (моторна та частково сенсорна алалії, будь-які розлади мови) — ЗРР.
Порушення поведінки (синдром гіперактивності, дефіциту уваги, імпульсивність і т.д.).
Черепно-мозкові травми.
Наслідки інсультів — порушення мовних, рухових та інтелектуальних функцій.
Судинні захворювання головного мозку а також їх наслідки (синдром “вегетативний статус”, геміпарези, парапарези, атаксія, афазія, алалія та ін.).
Наслідки нейроінфекцій головного мозку.
Порушення зорових функцій (амбліопія, ністагм, косоокість).
Порушення слухових функцій (сенсоневральна приглухуватість).
• У деяких випадках епісиндром та епілепсію, значимо знизити кількість нападів

 

 

Які результати?

 

Якісно відновлюється моторика - діти починають перевертатися, сидіти, стояти, ходити, бігати, користуватися руками для самообслуговування (тримати ложку, пити з чашки, роздягатися-одягатися, малювати, писати і т.д).
Відновлюються рухи прийому їжі — жування, перевертання язиком їжі в роті, ковтання.
Відновлюється можливість говорити, промовляти слова.
Покращується, а іноді й повністю відновлюється мова, розширюється активний словник, діти починають говорити цілими фразами чи реченнями.
Покращуються всі пізнавальні функції мозку: увага, пам'ять, мислення, моторика.
Покращується пізнавальний інтерес, активна увага, що дає можливість важким діткам займатися з педагогами.
Знижується гіперактивність, імпульсивність та агресія, покращується увага.
• У дітей починає працювати абстрактне мислення (багатьом діткам з порушеннями воно недоступне), дитина розумніє на очах. Це дозволить дитині в майбутньому навчатися у звичайній школі.

 






 

 

Як відбувається процедура мікрополяризації?


Для проведення процедури мікрополяризації, залежно від показань, використовуються:  пройшовший багаторічні випробування апарат "РЕАМЕД-Полярис", розроблений Інститутом медичної реабілітації "Повернення" або "Магнон-СЛІП", що виробляється провідним у Росії підприємством, що спеціалізується на виробництві медичної техніки — "Магнон". Ми категорично не використовуємо в нашому Центрі український прилад «Квадрат У» як НЕБЕЗПЕЧНИЙ для проведення мікрополяризації. Так, він у чотири рази дешевше, але! Прилад працює від мережі (що вже є підставою для заборони використання в дитячій практиці), не дає необхідного значення струму на виході, що вкрай важливо при роботі з маленькими дітьми (а на практиці - просто б'ється струмом) і одноканальний, що не дає можливості використовувати його при стимуляції одночасно на дві півкулі. А двоканальні схеми – основа проведення сеансів мікрополяризації, особливо у дітей із аутичним спектром.


апарат "РЕАМЕД-Полярис" апарат "Магнон-СЛІП"

 

Тривалість процедури становить 30-40 хвилин. Діти сидять і дивляться мультфільми, грають, складають пазли або картинки, ніяких неприємних відчуттів у дитини при цьому немає. Якщо мікрополяризація ставиться на спинку, діти зазвичай лежать на дивані або сидять на комфортних кріслах.

 

 

Коли буде результат?

 

Максимальний ефект спостерігається через 2,5-3,5 місяці після закінчення курсу, коли вже відновилася пошкоджена та зросла нова нервова тканина. Повторно курс можна проводити – знов-таки за індивідуальним, новим протоколом, через 3-6 місяців, т.к. йде тривалий ефект післядії.





 

 

Ефективність методу

 

Для написання індивідуальних протоколів для МП потрібна ЕЕГ. Але у третини дітей із затримками розвитку електроенцефалограма практично ідеальна. Що ж стимулювати? Як дефектолог я бачу і приховані порушення розвитку психіки, які не видно на ЕЕГ і які часто не помічають інші неврологи при обстеженні (особливо - і мами про це говорять - це стосується мовних порушень). Тому ефективність застосування МП у нас становить практично 100%. А застосування інших авторських методів впливу (наприклад, різні програми високочастотою корекції або правильне мікроелементне підживлення мозку) дозволяє відновити дитину максимально в найкоротші терміни.


Важливо! Важка сенсорна алалія НЕ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ методом мікрополяризації. Мами, не витрачайте час! Спочатку повинна йти високочастотна терапія або хоча б звичайний Томатіс для відновлення зони Верніке (зони фонематичного слуху), а вже потім – МП.

 

 

Як записатися на мікрополяризацію?

 

Запис йде за телефонами Центру (зазначені ліворуч на сайті). Перед процедурою обов'язковою є консультація, на якій ми складемо загальний план відновлення дитини чи дорослого, а також буде отримано інформацію для розкладу індивідуального протоколу стимуляційного впливу. Поряд із центрами у Києві та Львові, у нас підтримується мережу центрів у Одесі, Харкові, Дніпрі, Луцьку та інших містах. Ви можете вибрати центр найближчий до вас та діагностуватися, проходити мікрополяризацію за протоколами Влади Іванівни Тарасенко у вашому регіоні.

 

 

Вартість

 

Вартість одного сеансу транскраніальної (голова) мікрополяризації -  450 грн.
Вартість сеансу вертебральної (спинка) мікрополяризації — 250 грн.
Якщо два цих впливу йдуть паралельно, то вартість вертебральної мікрополяризації - 200 грн.
Вартість сеансу оксигенотерапії - 100 грн за умови, що вона йде паралельно із МП-впливом


Тривалість курсу залежить від завдань відновлення і зазвичай складає 14-16 сеансів.